Прийом замовленнь: +38 (097) 953-11-29Email: markiv.pam@ukr.net

Особливості установки гранітних пам’ятників.

Для установки гранітного пам’ятника враховують умови клімату, ґрунтові складності і рельєфне розташування поховання. Для правильного монтажу виробу залучають фахівців з досвідом роботи в даній сфері.

Якість установки – головне в нашій роботі. Гранітна майстерня «Граніт-Довіра» здійснює свою роботу в Стебнику, Трускавці, Дрогобичі, Бориславі та в інших населених пунктах Львівської області. Ми з особливою ретельністю стежимо за тим, щоб всі клієнти були задоволені нашою роботою.

Наша майстерня має в своєму складі весь штат співробітників, які мають великий досвід роботи, володіють всіма знаннями технологічних процесів. Встановлення пам’ятника з граніту проводиться через рік після поховання. Це необхідно для того щоб ґрунт дав осадку, тала вода в теплу пору трохи підсохла і земля стала м’якою. У підсумку наші майстри зможуть встановити гранітний монумент з дотриманням всіх правил і стандартів.

Кожна установка гранітного пам’ятника для нас – це відповідальність і якісний результат. Вартість гранітних пам’ятників у нас прийнятна, ми враховуємо фінансові можливості кожного клієнта. Наша майстерня гарантує якість, довговічність і надійність кожного виготовленого нами пам’ятника.

Залишити відповідь

Quick Navigation
×

Кошик

×

Передзвонимо найближчим часом