Прийом замовленнь: +38 (097) 953-11-29Email: markiv.pam@ukr.net

Про нашу майстерню

Виробнича діяльність нашої майстерні почалася в 2006 році. Основним напрямом діяльності майстерні є виготовлення пам’ятників з граніту і габро, а також виробництво різної будівельної та декоративної продукції з натурального каменю. В даний момент для цього використовується велика кількість різновидів і видів кам’яних порід з різних родовищ України.

13

Років на ринку виробів з граніту

345

Пам’ятників виготовлено та встановлено нами

Наша історія

Прагнучи надати нашим шановним клієнтам найкращий сервіс, ми працюємо як з оптовими замовниками, так і з індивідуальними покупцями. Великий досвід роботи дозволяє нашому виробничому комплексу виготовляти різні вироби з натурального каменю найвищої якості.

Чому варто обирати нас?

Роки успішної роботи дозволили нашій майстерні зайняти надійні позиції серед виробників продукції з благородного каменю. Крім великого асортименту і гарної якості виробів з граніту та інших порід, ми намагаємося забезпечувати для наших клієнтів найвигідніші ціни. Принцип поваги до замовників є одним з найголовніших у нашій діяльності.

Обробка граніту та інших видів натурального каменю – це процес, що вимагає професійного підходу і наявності складного виробничого обладнання. Виготовлення широкого асортименту виробів з кам’яних порід також неможливо без кваліфікованого і досвідченого персоналу. Крім того, ці складові повинні доповнюватися добре працюючою системою поставок виробничої сировини і наявністю запасу заготовок для різної продукції. Всіма цими характеристиками володіє виробничий комплекс нашої майстерні.

Багаторічний досвід роботи, якісне європейське обладнання і налагоджена система виробництва є запорукою нашої успішної діяльності на ринку виробів з натурального каменю. На нашому підприємстві працюють кваліфіковані фахівці, що мають досвід роботи в даній сфері. Виробничі потужності нашої майстерні дозволяють обробляти великі обсяги кам’яних порід, виготовляючи широкий асортимент продукції з граніту і не тільки. Наявність запасу блоків і заготовок дозволяє нам забезпечувати реалізацію навіть великих замовлень в максимально короткі терміни.

Завдяки перерахованим характеристикам виробничого комплексу, ми можемо випускати продукцію високої якості за прийнятними цінами. Наша майстерня   працює як з оптовими, так і з індивідуальними замовниками, прагнучи забезпечити всім своїм клієнтам найбільш якісний сервіс. У нашому каталозі ви можете знайти великий спектр пам’ятників з граніту. Необхідно відзначити, що наша виробнича система орієнтована на випуск продукції, що відповідає високим стандартам якості, яку зможуть гідно оцінити наші шановні клієнти.

Quick Navigation
×

Кошик

×

Передзвонимо найближчим часом