Прийом замовленнь: +38 (097) 953-11-29Email: markiv.pam@ukr.net
Художнє оформлення. Основні елементи декору. Нанесення на пам’ятник гравірування.

Художнє оформлення. Основні елементи декору. Нанесення на пам’ятник гравірування.

Художнє оформлення є важливим та відповідальним процесом як для виконавців, так і для замовників. Цим процесом у нашій майстерні займаються тільки професіонали своєї справи, які знають і вміють втілювати творчу ідею в реальність. Вміють знайти найкраще рішення для художнього оформлення, враховуючи побажання замовника і фінансові можливості.

Ми не поділяємо виконання робіт за вартістю. До кожного замовлення ставимось як до найважливішого.

Починаємо виконання замовлення після укладання усного чи письмового (за побажанням замовника) договору та внесення замовником авансу. Внесення змін у замовлення можливе: на виготовлення деталей – протягом 10 днів, художнє оформлення 5 днів.

Художню обробку кам’яної поверхні виконують за допомогою різних інструментів та технологій.

Стандартним способом декоративного оформлення монумента є нанесення гравірування на пам’ятник. На сьогоднішній день є два типи гравірування: ручне і комп’ютерне (наноситься гравірувально-ударним верстатом). Ці дві техніки мають між собою відмінності і за способом нанесення, і по процесах виробництва.

Основними елементами художнього оформлення та декору пам’ятника чи меморіального комплексу є:

  • портрет (фотографія);
  • текстовий зміст (ПІБ);
  • дати народження та смерті;
  • ритуальні малюнки;
  • написи (епітафії: вірші, псалми), нанесені шляхом гравірування на камені (ручним методом або ГК, гравірувального комплексу (станка)), на керамограніті, порцеляні, металокераміці, склі, нержавійці (шляхом тиснення);
  • медальйони різних форм (виготовлені з керамограніту, порцеляни, металокераміки, скла (фотоскла));
  • ливарні вироби або бронзовий декор (литі букви, хрести, троянди, розп’яття, барельєфи, рамки для портретів на металокераміці, керамограніті, порцеляні, тощо ).
Художнє оформлення. Основні елементи декору. Нанесення на пам'ятник гравірування.
Наші зразки

Ручне гравірування портретів, текстів, малюнків є роботою скрупульозною та відповідальною. Структура каменю може не дозволити виділити той чи інший фрагмент. Наприклад, гравірування тексту – робота більш проста, ніж нанесення малюнку (орнаменту, розпису, тощо). Це пов’язано з відсутністю необхідності виконувати розтушування чи напівтони.

Гравірувальник завжди передає своє бачення принесеної вами фотографії. Створює унікальний образ, робить акценти на основних моментах передачі зображення. Він повинен не тільки витримати схожість та чіткість пропорцій результату своєї роботи з оригіналом, але й не зіпсувати досить недешеву заготовку (арку, табличку, тощо).

На сьогоднішній день, нанесення текстів виконується більше з допомогою гравірувального комплексу (ГК) або ударно-гравірувального верстату. При ручному гравіруванні якість виконання роботи, багато в чому залежить від кваліфікації та досвіду виконавця.

Якщо мова йде про більш складніші написи чи зображення, то ручне гравірування завжди програє сучасним технологіям.

З кожним днем метод ручного гравірування стає більше застарілою екзотикою. Звичайно найсучаснішим способом на сьогоднішній день є комп’ютерне гравірування, яке дає можливість перенести всі бажані елементи декору. Ручне гравірування майже повністю витісняється роботою ГК.

В результаті, у вас буде досить чітке зображення фотопортрету, пейзажу чи інших елементів художнього оформлення. Але зверніть увагу, що для гравірування такого типу найкраще вибирати граніт темного кольору. Хоча гравірування здійснюємо майже на всіх видах каменю в автоматичному режимі.

Гравірування каменю на ГК (верстатах) в автоматичному режимі, забезпечує кращі криволінійні елементи, кращу плавність їх переходів один до одного, контрастність тіней та м’якість напівтонів.

Переваги в обробці каменю гравірувальних верстатів над ручним методом:

  • Виключені помилки, зумовлені людським фактором.
  • Реалістичність зображення 100%. Досягається за рахунок тіней та напівтонів.
  • При виконанні складних задач, відмічаємо значне скорочення часу по їх виконанню.

Художнє гравірування на камені, незважаючи на вплив зовнішнього середовища, змін температури, вологи, дії сонячних променів, вітру, залишається якісним протягом десятиліть.

Вартість гравірування залежить від розміру зображення, індивідуальних особливостей та побажань замовника.

Залишити відповідь

Quick Navigation
×

Кошик

×

Передзвонимо найближчим часом