Прийом замовленнь: +38 (097) 953-11-29Email: markiv.pam@ukr.net
Недорогі пам’ятники

Недорогі пам’ятники

Гранітні пам’ятники бюджетного варіанту незначно відрізняються від стандартних монументів. Найчастіше такі гранітні пам’ятники мають полірування тільки з лицьового боку, з відсутньою фаскою по краях. Тому такі надгробки мають низьку вартість, але залишаються досить актуальними.

Наша гранітна майстерня «Граніт-Довіра», в своєму асортименті ритуальної продукції, має великий вибір недорогих пам’ятників. Ми з усією відповідальністю говоримо про те, що бюджетний пам’ятник не є гіршим ексклюзивного і може розповідати про найпотаємніші риси наших близьких, які можна виразити через камінь.

Наші ціни на пам’ятники в повній мірі є прийнятними, так як:

1. Є власна база як технічна так і матеріальна.

2. Працює штат професійних, досвідчених майстрів.

3. Форма класичного пам’ятника – шаблонна у вигляді прямокутника.

4. Є заготовки для виготовлення бюджетних пам’ятників.

Тому працюємо оперативно по терміновим замовленням. Прийнятна ціна надгробків результат налагодженої роботи, весь технологічний алгоритм повністю відпрацьований до автоматизму і працює за  суворою схемою виробництва.

Матеріали виготовлення вищої якості та  наявна технічна база дозволяє виробляти пам’ятні вироби за прийнятною ціною для замовника. У нас немає посередників, ми працюємо за прямою схемою: від замовника – до виконавця. У нас, в гранітної майстерні, немає однакових пам’ятників, так як має досить багато варіантів для їх виготовлення. Повторення на кладовищах виключені. Замовлення пам’ятника краще робити в період осінь-зима. Так як в в цей проміжок часу не виконуються встановлення пам’ятників, отже і вартість буде нижчою.

Наша майстерня має склад для зберігання готової продукції, при відповідних погодних умовах ми доставимо і недорого встановимо пам’ятник . В нашій гранітній майстерні демократична ціна, якісне обслуговування, ми ввічливі і тактовні по відношенню до кожного клієнта, без винятку.

Залишити відповідь

Quick Navigation
×

Кошик

×

Передзвонимо найближчим часом