Прийом замовленнь: +38 (097) 953-11-29Email: markiv.pam@ukr.net
Надгробні пам’ятники

Надгробні пам’ятники

У всіх скульптурних споруд, в тому числі і у надгробних пам’ятників існують індивідуальні деталі, які роблять їх унікальними, несхожими на інші. Комплекс включає в себе – огорожу, постамент, квітник і стелу. Якщо у ваші плани не входить відвідування могильного поховання протягом довгого часу, то і не варто тоді встановлювати додаткові елементи.

До стандартних елементів оформлення могили відносять квіти, скульптуру або вазон. Якщо ви робите замовлення ексклюзивного пам’ятника, то необхідно всі деталі обговорити з майстрами відразу при створенні ескізу.

Ваш вибір не матиме обмежень, ви маєте право додати до декору пам’ятника, арку, колону і навіть альтанку. Звичайно буде ідеальна гармонія якщо всі декоративні елементи за своїм дизайном будуть збігатися з зовнішнім виглядом пам’ятника. Це говорить про те, що якщо ви будете робити монтаж гранітного пам’ятника, то краще що б аксесуари були виготовлені теж з гранітного каменю.

Підбір окремих деталей в дизайні надгробки частини має пряму залежність від самої ділянки поховання. Наприклад, при монтажі могильної кам’яної огорожі необхідний буде і цоколь. Адже саме від внутрішнього майданчика і декорування цоколя, будуть розміщені й інші декоративні елементи на могилі. Кам’яна огорожа має додаткову перевагу – колона, яка знаходиться всередині, може бути виготовлена у вигляді вази, це додасть додаткову окрасу пам’ятника. Слід врахувати і те, що після встановлення огорожі або монтажу цоколя може просто не вистачити місця для всіх декоративних елементів. Тому слід продумати все до найдрібніших деталей до укладення договору на встановлення гранітного пам’ятника, замовивши 3-D модель.

Quick Navigation
×

Кошик

×

Передзвонимо найближчим часом