Прийом замовленнь: +38 (097) 953-11-29Email: markiv.pam@ukr.net
Як зробити замовлення?

Як зробити замовлення?

Виробництво високоякісного пам’ятника з граніту – складний технічний процес, який складається з декількох етапів від кам’яного видобутку до проведення художньої реставрації.

На сьогоднішній день зробити замовлення пам’ятника нескладно. Багато майстерень і компаній пропонують свої послуги з виробництва і продажу монументів для надгробків. Але, обов’язково треба звертати увагу на професіоналізм майстрів, які працюють в таких компаніях. Наші співробітники не тільки досвідчені в своїй справі, але й мають досить високу кваліфікацію з виробництва монументів.

Майстерня «Граніт-Довіра» має відмінні рекомендації у Львівській області, як серйозне і надійне підприємство по виготовленню пам’ятників. Тут можна зробити замовлення пам’ятника з граніту різноманітних форм. Виконуємо роботу і з виробництва звичайних надгробних виробів.

На першому етапі роботи з клієнтом ми починаємо обговорювати самі ідеї. Надаємо на розгляд фото ескізів та каталогів вже наявних у нас пам’ятників. Вислуховуємо індивідуальні бажання замовника і підбираємо фурнітуру для виробництва монумента. Вартість надгробки має пряму залежність від обраного матеріалу, тобто виду каменю, його розмірів та товщини деталей, часу на виконання терміну замовлення.

Найактуальнішим на сьогоднішній день є граніт. Наші співробітники обговорюють з клієнтом колірну палітру каменю і його властивості. Якщо всі питання вирішені позитивно, то йде перехід до наступного кроку оформлення замовлення.

Далі замовник має можливість вирішувати питання з дизайнерами та художниками майстерні. Клієнту на паперовому аркуші по бажанню, надають ескіз виробу або готують 3Dмодель пам’ятника, при цьому можливо вносити зміни в малюнок. Якщо дотримані всі точності, робітники починають виготовляти монумент.

На чому треба акцентувати увагу?

1. Терміни здійснення замовлення. Чим більше виваженим і своєрідним є замовлення, тим можливо довшим буде термін виготовлення. Важливо наперед обговорити та визначитися з терміном виконання замовлення. Обговорити всі деталі.

2. Оплата замовлення. Клієнт повинен ретельно ознайомитися з прейскурантом вартості на виробництво монумента, обговорити остаточну ціну замовлення. Акцентуємо увагу: в ціну входить весь етап виготовлення.

3. Додаткові послуги майстерні або компанії. Досить часто в послуги входить доставка і монтаж монумента. Хотілося б Вас запевнити, що наша гранітна майстерня при замовленні у нас пам’ятника завжди надає професійні поради від провідних фахівців. Ми не заробляємо на біді інших людей. Ми з розумінням ставимося до того, що дуже важко втрачати дорогих вашому серцю людей.

Залишити відповідь

Quick Navigation
×

Кошик

×

Передзвонимо найближчим часом